• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NUMBERS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NUMBERS. Jeżeli chcesz otworzyć plik NUMBERS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NUMBERS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Apple Numbers Spreadsheet Format Apple

Co to jest plik NUMBERS?

Plik NUMBERS to arkusz kalkulacyjny stworzony przez Apple Numbers, program arkusza kalkulacyjnego dołączony do systemu MacOS. Zawiera arkusz kalkulacyjny z danymi zorganizowanymi w wierszach i kolumnach. Mogą też zawierać tabele, wykresy, obrazy, formuły i inne typy danych. Można utworzyć NUMBERS pliki od podstaw lub szablonu.

Plik NUMBERS jest głównym plikiem skojarzonym z programem Numbers. Po zapisaniu arkusza kalkulacyjnego w programie Numbers program tworzy plik NUMBERS, który ma przechowywać informacje o arkuszu kalkulacyjnym. Plik jest podobny do pliku .XLSX, który jest używany przez program Microsoft Excel do przechowywania arkuszy kalkulacyjnych.

Program Numbers jest powszechnie stosowany do organizowania danych liczbowych, takich jak dochody i wydatki biznesowe, miesięczne aktywne aplikacje dla aplikacji lub witryny sieci Web lub obecności w kościele. Możesz sortować i wyświetlać dane na wiele sposobów, np. W sformatowanym stole lub na wykresie. Możesz także dodać tekst, kształty i nośniki (zdjęcia, muzykę i filmy) do pliku NUMBERS, aby zwiększyć prezentację danych.

Numery są częścią pakietu iWork firmy Apple, które obejmuje również Keynote (dla prezentacji) i Pages (dla dokumentów). Numery zostały wprowadzone do pakietu produkcyjnego Apple iWork '08.

Jak otworzyć plik NUMBERS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NUMBERS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NUMBERS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NUMBERS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NUMBERS

Inne problemy z plikiem NUMBERS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NUMBERS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NUMBERS:

  • plik NUMBERS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NUMBERS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NUMBERS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku NUMBERS
NUMBERS do XLSNUMBERS do CSVNUMBERS do OFXNUMBERS do PDFNUMBERS do XLSX