• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NVM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NVM. Jeżeli chcesz otworzyć plik NVM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NVM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
PlayStation 2 BIOS Configuration Format N/A

Co to jest plik NVM?

Plik konfiguracyjny utworzony w systemie BIOS PlayStation 2 używany w emulacji gry. Zawiera dane, takie jak język i strefa czasowa, służące do konfiguracji PlayStation 2. Automatycznie utworzony podczas pierwszego uruchomienia systemu BIOS. Powinna pozostać w folderze BIOS.

BIOS jest niezbędny, aby emulować PlayStation2 na komputerze. Aby korzystać z programów takich jak PSX2, musisz przenieść folder BIOS z własnego PS2 do komputera.

scphXXXXX.Nvm - Plik pojawia się w ten sposób z 5 cyframi X zastąpionymi wersją systemu BIOS.

Jak otworzyć plik NVM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NVM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NVM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NVM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NVM

Inne problemy z plikiem NVM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NVM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NVM:

  • plik NVM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NVM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NVM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik