• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku NFI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem NFI. Jeżeli chcesz otworzyć plik NFI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku NFI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Dreambox Disc Image Format Dream Multimedia

Co to jest plik NFI?

Obraz dysku utworzony z dysku twardego odbiornika satelitarnego Dreambox lub odbiornika telewizji kablowej. Służy jako plik kopii zapasowej, który może być używany do przywracania danych do Dreambox.

Pliki NFI dystrybuowane przez firmę Dream Multimedia mogą być również używane do aktualizacji oprogramowania układowego rejestratorów Dreambox.

Jak otworzyć plik NFI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku NFI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi NFI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem NFI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik NFI

Inne problemy z plikiem NFI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem NFI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami NFI:

  • plik NFI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku NFI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik NFI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik