• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YFS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YFS. Jeżeli chcesz otworzyć plik YFS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YFS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YSFLIGHT Mission Format YSFLIGHT.com

Co to jest plik YFS?

Plik gry używany przez YSFLIGHT, darmową, wieloplatformową grę symulacji lotu. Przechowywany w prostym tekście i zawiera właściwości przeszkód i celów misji. Może określać samoloty wroga, pozycje startowe, warunki pogodowe i inne czynniki.

W pakiecie / missions / YSFLIGHT znajduje się kilka plików YFS dołączonych do instalacji YSFLIGHT. Misje celne mogą być tworzone przy użyciu edytora Scenery YSFLIGHT.

Jak otworzyć plik YFS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YFS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YFS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YFS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YFS

Inne problemy z plikiem YFS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YFS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YFS:

  • plik YFS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YFS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YFS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik