• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YML2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YML2. Jeżeli chcesz otworzyć plik YML2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YML2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YML Script Format N/A

Co to jest plik YML2?

Skrypt napisany w języku programowania YML. Zawiera listę obiektów w formacie podobnym do XML, ale zamiast znaczników używa nawiasów. Może być edytowany w edytorze tekstowym i skompilowany przy użyciu kompilatora yml2c.

YML został opracowany przez Volkera Birka i oznacza "Why a Markup Language ?!"

Jak otworzyć plik YML2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YML2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YML2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YML2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YML2

Inne problemy z plikiem YML2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YML2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YML2:

  • plik YML2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YML2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YML2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik