• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YSP

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YSP. Jeżeli chcesz otworzyć plik YSP, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YSP

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BYOB Sprite Format BYOB

Co to jest plik YSP?

Plik graficzny wykorzystywany przez BYOB (Build Your Own Blocks), wariant kreacji programowej Scratch. Zawiera obraz 2D i ustawienia animacji. Często używane do znaków programu lub obiektów do gier.

Scratch używa plików SPRITE dla sprites. Ponadto BYOB używa rozszerzenia ".prite", chociaż głównym rozszerzeniem jest ".Ysp".

BYOB jest teraz rozwijany pod nazwą Snap!

Jak otworzyć plik YSP?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YSP jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YSP z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YSP którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YSP

Inne problemy z plikiem YSP

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YSP nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YSP:

  • plik YSP którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YSP z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YSP nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik