• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YOOKOO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YOOKOO. Jeżeli chcesz otworzyć plik YOOKOO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YOOKOO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yookoo Player Playlist Format Penguin George

Co to jest plik YOOKOO?

Plik listy odtwarzania utworzony przez Yookoo Player, odtwarzacz audio i wideo dla systemu Windows. Zapisuje listę plików audio i wideo oraz informacje o każdym pliku, w tym lokalizację pliku, nazwę zawartości multimedialnej i czas trwania. Umożliwia użytkownikom zapisywanie i udostępnianie ulubionych filmów i filmów.

W przypadku przenoszenia plików audio lub wideo, które są odwoływane do pliku YOOKOO, należy ponownie zapisać listę odtwarzania w Yookoo Player, aby zaktualizować odnośniki.

Jak otworzyć plik YOOKOO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YOOKOO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YOOKOO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YOOKOO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YOOKOO

Inne problemy z plikiem YOOKOO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YOOKOO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YOOKOO:

  • plik YOOKOO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YOOKOO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YOOKOO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik