• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YCHAT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YCHAT. Jeżeli chcesz otworzyć plik YCHAT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YCHAT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahoo! Instant Messenger Chat Log Format Yahoo!

Co to jest plik YCHAT?

Plik dziennika utworzony przez Yahoo! Messenger for Mac, aplikację do rozmawiania online. Zawiera dziennik wiadomości wysyłanych tam iz powrotem. Zapisano z bieżącą datą i kontaktem w nazwie pliku. Może służyć do przeglądania historii konwersacji.

Pliki YCHAT są zapisywane w następującym katalogu na komputerze Mac: [użytkownik] / Library / Application Support / Yahoo! Messenger / Logs /.

Jak otworzyć plik YCHAT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YCHAT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YCHAT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YCHAT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YCHAT

Inne problemy z plikiem YCHAT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YCHAT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YCHAT:

  • plik YCHAT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YCHAT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YCHAT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik