• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik UVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Uncertain Value Format N/A

Co to jest plik UVF?

Rozszerzenie do formatu pliku .CSV (przecinkami). Wykorzystywany do obsługi niepewnych wartości przez Netica, program do tworzenia sieci Bayesian, który zarządza niepewnością w biznesie, inżynierii, medycynie lub ekologii

Jak otworzyć plik UVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UVF

Inne problemy z plikiem UVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UVF:

  • plik UVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik