• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UTC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UTC. Jeżeli chcesz otworzyć plik UTC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UTC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BioWare Aurora Game Engine Creature Format BioWare

Co to jest plik UTC?

Kreacja stworzona przy użyciu silnika renderowania Aurora 3D firmy Bioware. Może wchodzić w interakcje z obiektami i innymi istotami. Mogą być kontrolowane przez sztuczną inteligencję lub człowieka.

Pliki Creature są używane przez różne gry wideo, w tym Neverwinter Nights, Gwiezdne Wojny: Rycerze Starej Republiki i inne programy.

Jak otworzyć plik UTC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UTC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UTC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UTC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UTC

Inne problemy z plikiem UTC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UTC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UTC:

  • plik UTC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UTC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UTC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik