• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku UUD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem UUD. Jeżeli chcesz otworzyć plik UUD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku UUD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
UUDecoded Format N/A

Co to jest plik UUD?

Zdekodowany plik, który został przekonwertowany na oryginalny binarny formularz. Pierwotnie szyfrowany przez Unix UUEncode (do pliku .UUE), który konwertuje dane binarne na format tekstowy.

Kodowanie tekstu (UUEncoding) przechowuje pliki przed uszkodzeniem podczas przesyłania przez Internet, ale muszą zostać zdekodowane w celu ich otwarcia.

Rozszerzenie pliku może wymagać zmiany z ".Uud" na oryginalne rozszerzenie, aby plik mógł prawidłowo otworzyć.

Jak otworzyć plik UUD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku UUD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi UUD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem UUD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik UUD

Inne problemy z plikiem UUD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem UUD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami UUD:

  • plik UUD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku UUD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik UUD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik