• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BPM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BPM. Jeżeli chcesz otworzyć plik BPM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BPM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Battle Planner Module Format SDL

Co to jest plik BPM?

Plik używany przez oprogramowanie tłumaczeniowe SDL Trados. Zapisuje słownik słówek i zwrotów wyodrębnionych z pliku pamięci tłumaczeniowej (.SLDTM) lub .TMX. Zawiera treść dla funkcji AutoSuggest SDL Trados podczas wpisywania tłumaczeń.

Słowniki AutoSuggest można dodać do istniejącego projektu w programie Trados, wybierając Project & rarr. Ustawienia projektu & rarr. Para języków & rarr. AutoSuggest Słowniki.

Jak otworzyć plik BPM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BPM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BPM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BPM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BPM

Inne problemy z plikiem BPM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BPM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BPM:

  • plik BPM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BPM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BPM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik