• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SL. Jeżeli chcesz otworzyć plik SL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Unix Software License Format N/A

Co to jest plik SL?

Plik tekstowy zawierający informacje o licencji oprogramowania dla programu Unix. Zwykle zainstalowane w katalogu / lib / po zarejestrowaniu oprogramowania. Podobny do pliku .LIC używanego przez programy Macintosh i Windows.

Jak otworzyć plik SL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SL

Inne problemy z plikiem SL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SL:

  • plik SL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik