• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku SW

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem SW. Jeżeli chcesz otworzyć plik SW, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku SW

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
16-bit Audio Sound Raw Signed PCM Data Format N/A

Co to jest plik SW?

Surowe, podpisane 16-bitowe (słowa) dane audio kodowane przy użyciu modulacji kodów impulsowych (PCM), sposobu kodowania analogowych sygnałów audio w formie cyfrowej. Używane przez niektóre programy i gry do przechowywania plików dźwiękowych.

Jak otworzyć plik SW?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku SW jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi SW z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem SW którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik SW

Inne problemy z plikiem SW

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem SW nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami SW:

  • plik SW którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku SW z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik SW nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik