• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

IBM Lotus Symphony

Informacje o IBM Lotus Symphony

IBM Lotus Symphony to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez IBM Lotus Symphony - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program IBM Lotus Symphony jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy IBM Lotus Symphony będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu IBM Lotus Symphony.

Typy plików wspierane przez IBM Lotus Symphony
DOT ODP ODS OTS POTX PPT RTF STC STW SXC SXI SXW TXT XLT XLTX
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą IBM Lotus Symphony
CSV do DOC CSV do ODS CSV do PDF CSV do RTF CSV do TXT CSV do XLSX DOC do CSV DOC do DOCX DOC do DOT DOC do DOTX DOC do ODT DOC do PDF DOC do RTF DOC do TXT DOCX do DOC DOCX do DOT DOCX do DOTX DOCX do ODT DOCX do PDF DOCX do RTF DOCX do TXT DOCX do XLSX DOT do PDF DOT do DOC DOT do RTF DOT do TXT DOTX do DOC DOTX do DOCX DOTX do DOT DOTX do ODT DOTX do PDF DOTX do RTF ODP do PPTX ODP do PDF ODP do PPT ODS do CSV ODS do PDF ODS do XLSX ODT do DOC ODT do DOCX ODT do PDF ODT do RTF ODT do STW ODT do TXT OTS do PDF POTX do PPTX PPT do PDF PPT do PPTX PPTX do PDF PPTX do ODP PPTX do POTX PPTX do PPT RTF do DOC RTF do DOCX RTF do DOT RTF do ODT RTF do TXT TXT do DOC TXT do DOCX TXT do ODT TXT do PDF TXT do RTF TXT do STW XLSX do CSV XLSX do DOC XLSX do DOCX XLSX do ODS XLSX do OTS XLSX do PDF XLSX do XLT
Pobierz IBM Lotus Symphony

Jeżeli potrzebujesz pobrać program IBM Lotus Symphony, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania IBM Lotus Symphony i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta IBM Lotus Symphony - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta IBM Lotus Symphony
Znajdź plik