• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o AbiWord

AbiWord to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez AbiWord - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program AbiWord jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy AbiWord będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu AbiWord.

Typy plików wspierane przez AbiWord
ABW AWT BAK~ BZABW CRASHED ODT OTT RTF SO-ABI STW SXW TXT WML WP ZABW ABICOLLAB
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą AbiWord
ABW do DOC ABW do DOCM ABW do DOCX ABW do DOT ABW do DOTM ABW do DOTX ABW do ODT ABW do PDF DOC do ABW DOC do DOCX DOC do DOT DOC do DOTX DOC do ODT DOC do PDF DOC do RTF DOC do TXT DOCM do DOC DOCM do DOTM DOCM do DOTX DOCM do ODT DOCM do PDF DOCM do RTF DOCM do TXT DOCM do WPD DOCX do ABW DOCX do DOC DOCX do DOCM DOCX do DOT DOCX do DOTM DOCX do DOTX DOCX do ODT DOCX do PDF DOCX do RTF DOCX do TXT DOCX do WPD DOT do PDF DOT do ABW DOT do DOC DOT do RTF DOT do TXT DOTM do PDF DOTM do ABW DOTM do DOC DOTX do DOC DOTX do ABW DOTX do DOCM DOTX do DOCX DOTX do DOT DOTX do DOTM DOTX do ODT DOTX do PDF DOTX do RTF DOTX do WPD ODT do DOC ODT do ABW ODT do DOCX ODT do OTT ODT do PDF ODT do RTF ODT do STW ODT do TXT ODT do WPD RTF do DOC RTF do DOCX RTF do DOT RTF do ODT RTF do TXT TXT do DOC TXT do DOCX TXT do ODT TXT do PDF TXT do RTF TXT do STW WP do PDF WPD do DOC WPD do DOCX WPD do PDF
Pobierz AbiWord

Jeżeli potrzebujesz pobrać program AbiWord, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania AbiWord i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta AbiWord - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta AbiWord
Znajdź plik