• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PZL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PZL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PZL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PZL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Jigs@w Puzzle Format Tibo Software

Co to jest plik PZL?

Plik utworzony przez Jigs @ w, program służący do tworzenia i gry w puzzle. Zawiera obraz, który jest podzielony na kawałki układanki, a także opcjonalne tło muzyczne. Służy do przechowywania prefabrykowanych i niestandardowych łamigłówek.

Puzzle Jigs @ w mogą być zbudowane ze zwykłych plików .JPG, .TIF, .GIF, .PNG i BMP oraz wielu innych formatów graficznych. Mogą być skompresowane do plików zip .PZP do udostępniania przez Internet.

Jak otworzyć plik PZL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PZL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PZL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PZL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PZL

Inne problemy z plikiem PZL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PZL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PZL:

  • plik PZL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PZL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PZL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik