• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik PPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Free Pascal Dynamic Library Format Free Pascal

Co to jest plik PPL?

Biblioteka dynamiczna zawierająca funkcje i deklaracje napisane w Free Pascal. Utworzono z pliku .PPU o .O używając narzędzia ppumove dołączonego do bezpłatnego kompilatora Pascal (FPC).

Po utworzeniu pliki PPL można odwoływać się do programów napisanych w innych językach programowania, takich jak C / C ++.

Jak otworzyć plik PPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PPL

Inne problemy z plikiem PPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PPL:

  • plik PPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik