• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PH

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PH. Jeżeli chcesz otworzyć plik PH, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PH

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Perl Header Format N/A

Co to jest plik PH?

Plik nagłówka, który może być odwołany przez jeden lub więcej skryptów Perla (.PL). Zawiera kod Perl, który może zawierać deklaracje i funkcje zmienne. Podobny do pliku nagłówka C (.H), ale używane przez programy Perl.

Pliki PH są często cytowane w innych plikach Perl, używając komendy 'filename.Pl' .

Jak otworzyć plik PH?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PH jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PH z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PH którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PH

Inne problemy z plikiem PH

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PH nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PH:

  • plik PH którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PH z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PH nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik