• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PDFXML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PDFXML. Jeżeli chcesz otworzyć plik PDFXML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PDFXML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe Mars Project XML Based PDF Document Format Adobe Systems

Co to jest plik PDFXML?

Plik zapisany w formacie PDFXML, reprezentacja XML pliku .PDF, który został opracowany w ramach projektu Mars na Adobe Labs, ale później został przerwany. Umożliwia wymianę zawartości PDF między aplikacjami używając XML.

Firma Adobe przerywała projekt Marsa (pliki .MARS) i opracowała format PDFXML.

Jak otworzyć plik PDFXML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PDFXML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PDFXML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PDFXML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PDFXML

Inne problemy z plikiem PDFXML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PDFXML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PDFXML:

  • plik PDFXML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PDFXML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PDFXML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik