• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PAK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PAK. Jeżeli chcesz otworzyć plik PAK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PAK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Game Resource Package Format N/A

Co to jest plik PAK?

Skompresowany format archiwum pochodzący z systemu DOS, który może zawierać wiele plików. Dane w pliku PAK mogą być skompresowane lub nieskompresowane, ale zwykle są kompresowane przy użyciu kompresji ZLIB.

Jak otworzyć plik PAK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PAK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PAK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PAK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PAK

Inne problemy z plikiem PAK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PAK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PAK:

  • plik PAK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PAK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PAK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik