• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku HUS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem HUS. Jeżeli chcesz otworzyć plik HUS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku HUS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Husqvarna Embroidery Format Viking

Co to jest plik HUS?

CAM (wspomagany komputerowo) format pliku używany przez maszyny Viking Husqvarna. Zawiera instrukcje tworzenia haftów maszyną do szycia. Zawiera kody takie jak "stop", "jump" i "trim". obsługiwane przez większość głównych programów szycia.

Jak otworzyć plik HUS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku HUS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi HUS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem HUS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik HUS

Inne problemy z plikiem HUS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem HUS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami HUS:

  • plik HUS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku HUS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik HUS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku HUS
HUS do JEF