• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MAL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MAL. Jeżeli chcesz otworzyć plik MAL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MAL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MadAppLauncher Settings Format MadAppLauncher

Co to jest plik MAL?

Plik konfiguracyjny używany przez program MadAppLauncher, program Windows służący do uruchamiania aplikacji systemu Windows. Określa aplikacje, które mają być wyświetlane w interfejsie, a także skróty klawiszowe do uruchamiania każdej aplikacji.

Pliki MAL mogą zawierać również skróty do elementów, plików i folderów panelu sterowania systemu Windows.

Jak otworzyć plik MAL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MAL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MAL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MAL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MAL

Inne problemy z plikiem MAL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MAL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MAL:

  • plik MAL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MAL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MAL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik