• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DST. Jeżeli chcesz otworzyć plik DST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DST

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Tajima Embroidery Format Tajima Group

Co to jest plik DST?

Plik Tajima CAM (komputerowo wspomagany proces produkcji) używany przez maszyny do haftowania i oprogramowanie. Przechowuje instrukcje dotyczące szycia wzoru haftu za pomocą maszyny do szycia. Zawiera kody, które powodują, że maszyna zatrzymuje się, przeskakuje i przycina, co kieruje igłę do szycia.

Format haftu Tajima jest powszechnie wspierany przez oprogramowanie i maszyny do haftowania.

Jak otworzyć plik DST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DST

Inne problemy z plikiem DST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DST:

  • plik DST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku DST
DST do JEFDST do PDFDST do PSDDST do VIP