• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Autodesk Inventor

Autodesk Inventor to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Autodesk Inventor - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Autodesk Inventor jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Autodesk Inventor będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Autodesk Inventor.

Typy plików wspierane przez Autodesk Inventor
DWF DWFX DWG DXF EASM IPN LCK X_B X_T TF W2D XLO
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Autodesk Inventor
CATPART do DWG DWF do DWG DWF do IPJ DWF do W2D DWF do W3D DWFX do DWG DWFX do DWF DWFX do DXF DWFX do W2D DWFX do W3D DWG do DXF DWG do W2D DWG do W3D DXF do DWG EASM do DWG IPJ do DWG IPT do DWG JT do DWG
Pobierz Autodesk Inventor

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Autodesk Inventor, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Autodesk Inventor i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Autodesk Inventor - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Autodesk Inventor
Znajdź plik