• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AHL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AHL. Jeżeli chcesz otworzyć plik AHL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AHL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
EMule Metadata Format eMule

Co to jest plik AHL?

Plik konfiguracyjny używany przez program eMule, peer-to-peer (P2P). Zastępuje eDonkey, starszego klienta udostępniania plików.

Plik AHL może być używany do ograniczenia maksymalnej liczby źródeł, z którymi klient może się połączyć. (Wybierz Opcje & rarr.Connection, a następnie Max Sources & rarr.File i wpisz wartość "Hard Limit"). EMule będzie wyszukiwać i łączyć się ze źródłami do momentu osiągnięcia wartości Hard Limit.

AHL oznacza "Auto Hard Limit".

Jak otworzyć plik AHL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AHL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AHL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AHL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AHL

Inne problemy z plikiem AHL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AHL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AHL:

  • plik AHL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AHL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AHL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik