• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JGZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JGZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik JGZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JGZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Gzipped JavaScript Format N/A

Co to jest plik JGZ?

Plik Javascript (.JS) został zipowany przy użyciu kompresji GZip (.GZ). Zazwyczaj używany do zmniejszania rozmiaru dużych dokumentów JavaScript, do których odwołują się strony. Może być rozpakowywany w locie przez większość serwerów sieci Web przy użyciu narzędzia Gzip.

Pliki JGZ są również używane przez system operacyjny JNode.

Jak otworzyć plik JGZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JGZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JGZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JGZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JGZ

Inne problemy z plikiem JGZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JGZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JGZ:

  • plik JGZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JGZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JGZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik