• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku AB1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AB1. Jeżeli chcesz otworzyć plik AB1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AB1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DNA Electropherogram Format N/A

Co to jest plik AB1?

Surowe dane DNA pobrane z instrumentu naukowego i pochodzące z oprogramowania do analizy sekwencyjnej aplikacji Applied Biosystems. Zawiera elektrofiltr i sekwencję DNA, którą można oglądać przy użyciu programu przeglądarek DNA.

Jak otworzyć plik AB1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AB1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AB1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AB1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AB1

Inne problemy z plikiem AB1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AB1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AB1:

  • plik AB1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AB1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AB1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik