• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku BQY

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem BQY. Jeżeli chcesz otworzyć plik BQY, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku BQY

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
BrioQuery Database Format Brio Software

Co to jest plik BQY?

Plik używany przez Brio Insight, wtyczkę Internet Explorera służącą do wyświetlania raportów generowanych przez oprogramowanie Brio business intelligence. Zawiera zapytanie generujące po stronie klienta raport z serwera po jego wykonaniu.

Oprogramowanie Brio służy do konstruowania plików BQY, które często są wysyłane pocztą elektroniczną do klientów lub współpracowników. Pliki te można otworzyć w programie Internet Explorer, jeśli zainstalowano wtyczkę Brio Insight.

Oprogramowanie Brio przeszło kilka przejęć i ostatecznie połączyło się z oprogramowaniem Oracle Hyperion Performance Management.

Jak otworzyć plik BQY?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku BQY jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi BQY z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem BQY którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik BQY

Inne problemy z plikiem BQY

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem BQY nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami BQY:

  • plik BQY którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku BQY z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik BQY nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik