• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DNA

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DNA. Jeżeli chcesz otworzyć plik DNA, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DNA

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
CA Backup And Migration Backup Format Computer Associates

Co to jest plik DNA?

Plik utworzony przez CA Backup and Migration, program służący do tworzenia kopii zapasowych "DNA" komputera. Zawiera ustawienia sieciowe, drukarkowe, systemowe i aplikacyjne oraz pliki, foldery, książki adresowe i zdjęcia. Służy do tworzenia kopii zapasowych ustawień komputera i przenoszenia ustawień z jednego komputera do drugiego.

Pliki DNA są samodzielne. Po otwarciu automatycznie migrują ustawienia kopii zapasowych i pliki na nowy komputer.

Jak otworzyć plik DNA?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DNA jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DNA z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DNA którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DNA

Inne problemy z plikiem DNA

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DNA nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DNA:

  • plik DNA którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DNA z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DNA nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik