• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku DO

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem DO. Jeżeli chcesz otworzyć plik DO, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku DO

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Java Servlet Format N/A

Co to jest plik DO?

Plik DO to internetowy program Java uruchamiany przez serwer WWW obsługujący technologię Java, na przykład Tomcat lub IBM WebSphere. Jest on zazwyczaj mapowany do kontrolera Struts, który przetwarza plik. Pliki DO są używane do generowania dynamicznych stron internetowych.

Niektóre programy webinar mogą generować pliki DO, które są sformatowane jako pliki .VCS. Zmiana rozszerzenia pliku na ".Vcs" może umożliwiać importowanie tych plików do różnych programów planowania.

Rozszerzeniem ".Do" może być schemat odwzorowania adresów URL dla aplikacji internetowej, a nie rozszerzenia. Na przykład ramka Struts często używa łańcucha ".Do" do mapowania akcji serwletu Java w pliku konfiguracyjnym web.Xml.

Jak otworzyć plik DO?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku DO jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi DO z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem DO którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik DO

Inne problemy z plikiem DO

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem DO nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami DO:

  • plik DO którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku DO z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik DO nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik