• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Preview

Preview to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Preview - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Preview jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Preview będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Preview.

Typy plików wspierane przez Preview
AI BMP DAE EPS EXR FPX GIF ICNS ICO JP2 JPG JPX PDF PICT PNG PS PSD QTIF SGI TGA TIFF XBM
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Preview
BMP do EPS BMP do GIF BMP do JPG BMP do PSD EPS do JPG EPS do BMP EPS do JP2 GIF do BMP GIF do JPG GIF do PSD ICO do JPG JP2 do JPG JP2 do ICO JP2 do PSD JPG do BMP JPG do GIF JPG do ICO JPG do JP2 JPG do PSD JPG do TGA JPG do TIFF PSD do BMP PSD do GIF PSD do JPG TGA do JPG TGA do PSD TIFF do GIF TIFF do JPG
Pobierz Preview

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Preview, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Preview i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Preview - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Preview
Znajdź plik