• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Cyberlink PowerDirector

Informacje o Cyberlink PowerDirector

Cyberlink PowerDirector to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Cyberlink PowerDirector - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Cyberlink PowerDirector jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Cyberlink PowerDirector będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Cyberlink PowerDirector.

Typy plików wspierane przez Cyberlink PowerDirector
JTS MTS
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Cyberlink PowerDirector
AVI do DVR-MS AVI do M2TS AVI do MTS AVI do TPD AVI do WMV DAT do AVI DAT do M2TS DVR do DVR-MS DVR do AVI DVR do M2TS DVR do MTS DVR-MS do M2TS DVR-MS do AVI DVR-MS do DVR DVR-MS do MTS DVR-MS do WMV M2TS do WMV M2TS do AVI M2TS do DVR M2TS do DVR-MS M2TS do MTS M2TS do VOB MOD do AVI MOD do DVR MOD do DVR-MS MTS do AVI MTS do DVR MTS do DVR-MS MTS do M2TS MTS do WMV VOB do AVI VOB do WMV WMV do AVI WMV do DVR-MS WMV do M2TS WMV do MTS WMV do VOB
Pobierz Cyberlink PowerDirector

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Cyberlink PowerDirector, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Cyberlink PowerDirector i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Cyberlink PowerDirector - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Cyberlink PowerDirector
Znajdź plik