• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku JTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem JTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik JTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku JTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
JVC Cyberlink AVCHD Video Format Cyberlink

Co to jest plik JTS?

Plik wideo o wysokiej rozdzielczości pobrany z kamery JVC HD i edytowany przy użyciu oprogramowania do edycji wideo Cyberlink. Zawiera dane wideo przechowywane w formacie MPEG-4 AVCHD. Służy do zachowania wideo wysokiej rozdzielczości z kamery.

Pliki JTS mogą być konwertowane na bardziej popularne typy plików wideo przy użyciu oprogramowania Cyberlink, na przykład plików .AVI i .MP4.

Oprogramowanie wideo Cyberlink jest czasami dołączane do cyfrowych kamer JVC.

Jak otworzyć plik JTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku JTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi JTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem JTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik JTS

Inne problemy z plikiem JTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem JTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami JTS:

  • plik JTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku JTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik JTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik