• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MTS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MTS. Jeżeli chcesz otworzyć plik MTS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MTS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
AVCHD MPEG-2 Transport Stream Format N/A

Co to jest plik MTS?

Plik MTS jest plikiem wideo zapisanym w formacie wideo o wysokiej rozdzielczości (HD) MPEG Transport Stream, powszechnie określanym jako "AVCHD". Zawiera kompatybilność z formatami HD wideo w formacie płyty Blu-ray i jest oparty na strumieniu transportowym MPEG-2 i obsługuje formaty wideo HD 720p i 1080i. Pliki MTS są często używane przez Sony, Panasonic i inne kamery HD.

AVCHD oznacza "Advanced Video Codec High Definition". Format został ustalony wspólnie przez Panasonic i Sony w 2006 roku. Pliki MTS można zazwyczaj otwierać i edytować przy użyciu oprogramowania dołączonego do kamer Sony i Panasonic HD.

Jak otworzyć plik MTS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MTS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MTS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MTS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MTS

Inne problemy z plikiem MTS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MTS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MTS:

  • plik MTS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MTS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MTS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MTS
MTS do AVIMTS do AVCMTS do DVRMTS do DVR-MSMTS do M2TSMTS do MKVMTS do MOVMTS do MP3MTS do MP4MTS do MPGMTS do WMV