• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Corel Quattro Pro

Corel Quattro Pro to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Corel Quattro Pro - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Corel Quattro Pro jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Corel Quattro Pro będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Corel Quattro Pro.

Typy plików wspierane przez Corel Quattro Pro
CSV DBF DIF MU MXE QPW SLK WB2 WB3 WK1 WK2 WK3 WK4 WK5 WKE WKI WKU WQ2 XLS XLSM XLSX 123 QBE SILK VRM WB0 WB? WK! WKQ WQ! WQ0 WQ?
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Corel Quattro Pro
123 do XLS 123 do WK4 CSV do XLS CSV do XLSM CSV do XLSX DB do XLS DIF do CSV QIF do XLS QPW do XLSX QPW do XLS SLK do CSV SLK do XLS WB1 do XLS WB1 do XLSX WB3 do XLSX WB3 do XLS WK1 do XLS WK3 do XLS WK4 do XLS WKS do XLS XLS do CSV XLS do XLSX XLSM do XLS XLSX do CSV XLSX do QPW XLSX do WB1 XLSX do WQ1 XLSX do XLS XLSX do XLSM
Pobierz Corel Quattro Pro

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Corel Quattro Pro, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Corel Quattro Pro i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Corel Quattro Pro - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Corel Quattro Pro
Znajdź plik