• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku TS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem TS. Jeżeli chcesz otworzyć plik TS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku TS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MPEG-TV Recorded Format N/A

Co to jest plik TS?

Format strumienia wideo używany do przechowywania plików wideo na płycie DVD. Kompresuje dane wideo przy użyciu standardowej kompresji MEPG-2 (.MPEG).

Pliki TS są często zapisywane jako wiele plików na dysku DVD, iE "moviename1.Ts", "moviename2.Ts", "moviename3.Ts" itd. Mogą być odtwarzane przez różne odtwarzacze DVD i narzędzia do edycji wideo.

Jak otworzyć plik TS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku TS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi TS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem TS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik TS

Inne problemy z plikiem TS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem TS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami TS:

  • plik TS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku TS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik TS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku TS
TS do MP4TS do 3G2TS do 3GPTS do AVITS do BNKTS do M2TSTS do MKVTS do MOVTS do MPEGTS do MPGTS do WMV