• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Transcoder

Transcoder to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Transcoder - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Transcoder jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Transcoder będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Transcoder.

Typy plików wspierane przez Transcoder
AVI MKV MOV MPEG MPG TS
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Transcoder
AVI do MKV AVI do MOV AVI do MP4 AVI do MPEG AVI do MPG MKV do AVI MKV do MOV MKV do MP4 MKV do MPEG MKV do MPG MKV do TS MOV do AVI MOV do MKV MOV do MP4 MOV do MPEG MOV do MPG MP4 do AVI MP4 do MKV MP4 do MOV MP4 do MPEG MP4 do MPG MP4 do TS MPEG do AVI MPEG do MKV MPEG do MOV MPEG do MP4 MPEG do MPG MPG do AVI MPG do MKV MPG do MOV MPG do MP4 MPG do MPEG TS do MP4 TS do AVI TS do MKV TS do MOV TS do MPEG TS do MPG
Pobierz Transcoder

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Transcoder, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Transcoder i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Transcoder - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Transcoder
Znajdź plik