• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o HandBrake

HandBrake to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez HandBrake - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program HandBrake jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy HandBrake będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu HandBrake.

Typy plików wspierane przez HandBrake
AVI DAV MOD MP4 MTS TS VOB WMV XVID
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą HandBrake
AVI do M2S AVI do MKV AVI do MP4 M2S do MP4 MOD do MKV MOD do MP4 MP4 do MKV MTS do MKV MTS do MP4 TRP do MKV TS do MP4 TS do MKV VOB do MKV VOB do MP4 WMV do MKV WMV do MP4 XVID do MKV
Pobierz HandBrake

Jeżeli potrzebujesz pobrać program HandBrake, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania HandBrake i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta HandBrake - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta HandBrake
Znajdź plik