• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku PLS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem PLS. Jeżeli chcesz otworzyć plik PLS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku PLS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Playlist Format N/A

Co to jest plik PLS?

Lista odtwarzania zawierająca listę plików dźwiękowych, które mogą odtwarzać różne odtwarzacze muzyczne. Może być również używany do przekierowania do pliku dźwiękowego Ogg Vorbis (.OGG). Zawiera odniesienia do lokalizacji plików, ale nie zawiera rzeczywistych danych audio.

Jak otworzyć plik PLS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku PLS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi PLS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem PLS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik PLS

Inne problemy z plikiem PLS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem PLS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami PLS:

  • plik PLS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku PLS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik PLS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku PLS
PLS do WPLPLS do M3U