• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku FBM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FBM. Jeżeli chcesz otworzyć plik FBM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FBM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Fuzzy Bitmap Image Format Michael L. Mauldin

Co to jest plik FBM?

Graficzny format pliku zapisany przez FBM (manipulowanie pikselami), zestaw narzędzi do aplikacji do manipulacji i konwertowania obrazów. Rzadko używane, ale nadal można oglądać przy użyciu XnView, a także kilku innych programów.

Jak otworzyć plik FBM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FBM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FBM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FBM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FBM

Inne problemy z plikiem FBM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FBM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FBM:

  • plik FBM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FBM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FBM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik