• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Adobe InDesign

Adobe InDesign to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe InDesign - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe InDesign jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe InDesign będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe InDesign.

Typy plików wspierane przez Adobe InDesign
ACB ACBL ASE CLX DCST DIB EPS EPUB FLST HYP ICMA IDAP IDLK IDML IDMS IDPK IDPP INCA INCD INCP INCX IND INDB INDD INDESIGNPLUGIN INDK INDL INDP INDS INDT INLK JOBOPTIONS LEX LNST MXP NCX OAM OPF P65 PDD PDFS PM3 PM6 PMD PRST PSD PSET PUB QXD QXP QXT SCT SMRD SMWT SVG UDC XFL APIN APLN ASEF CLAM IDD IDRC INDN INIX INJB INRS PMT RPLN
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe InDesign
DOC do EPUB DOC do HTM DOC do HTML DOC do INDD DOC do PDF DOCX do EPS DOCX do EPUB DOCX do HTM DOCX do HTML DOCX do INDD DOCX do PDF EPS do INDD EPS do PDF EPUB do PDF EPUB do HTML EPUB do IND EPUB do INDD HTM do INDD HTM do EPUB HTM do HTML HTM do PDF HTML do PDF HTML do EPUB HTML do HTM HTML do INDD IDML do EPS IND do EPUB INDD do PDF INDD do EPS INDD do EPUB INDD do HTM INDD do HTML INDD do IND OPF do PDF P65 do PDF PDF do EPS PDF do EPUB PDF do HTML PSD do INDD QXD do INDD SVG do PDF
Pobierz Adobe InDesign

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe InDesign, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe InDesign i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe InDesign - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe InDesign
Znajdź plik