• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MPC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MPC. Jeżeli chcesz otworzyć plik MPC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MPC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
MusePack Audio Format Musepack

Co to jest plik MPC?

Plik audio kompresowany kompresją Musepack audio. Na podstawie algorytmów MPEG-1 Layer-2 (.MP2), ale z kilkoma ulepszeń. Nie jest tak popularny jak kompresja MP3, ale uznawany za jakość dźwięku wyższej jakości.

Jak otworzyć plik MPC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MPC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MPC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MPC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MPC

Inne problemy z plikiem MPC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MPC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MPC:

  • plik MPC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MPC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MPC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MPC
MPC do MP3MPC do AVI