• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Helium Music Manager

Informacje o Helium Music Manager

Helium Music Manager to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Helium Music Manager - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Helium Music Manager jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Helium Music Manager będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Helium Music Manager.

Typy plików wspierane przez Helium Music Manager
AAC CDA FLAC M3U M4A M4B M4P MP2 MP3 MPC OGG WAV WAVE WMA WV WVC ID31 ID32 MP+
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Helium Music Manager
AAC do FLAC AAC do M4A AAC do MP3 AAC do MP4 AAC do OGG AAC do WAV AAC do WMA APE do MP3 APE do AAC APE do FLAC APE do M4A APE do OGG APE do WAV APE do WV FLA do FLAC FLA do AAC FLA do APE FLA do MP3 FLA do OGG FLA do WAV FLA do WMA FLAC do MP3 FLAC do AAC FLAC do APE FLAC do FLA FLAC do M4A FLAC do MP4 FLAC do OGG FLAC do WAV FLAC do WMA FLAC do WV M4A do AAC M4A do FLAC M4A do MP3 M4A do OGG M4A do WAV M4A do WAVE M4A do WMA M4A do WV M4P do MP3 MP2 do FLAC MP3 do AAC MP3 do FLA MP3 do FLAC MP3 do M4A MP3 do M4P MP3 do MP4 MP3 do OGG MP3 do WAV MP3 do WAVE MP3 do WMA MP3 do WV MP4 do AAC MP4 do MP3 MP4 do OGG MP4 do WMA MPC do MP3 OGG do AAC OGG do APE OGG do FLA OGG do FLAC OGG do M4A OGG do MP3 OGG do WAV PLS do M3U WAV do AAC WAV do FLAC WAV do M4A WAV do MP3 WAV do MP4 WAV do OGG WAV do WMA WAVE do MP3 WAVE do MP4 WMA do MP3 WMA do AAC WMA do FLA WMA do FLAC WMA do M4A WMA do MP4 WMA do OGG WMA do WAV WV do FLAC WV do AAC WV do MP3
Pobierz Helium Music Manager

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Helium Music Manager, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Helium Music Manager i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Helium Music Manager - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Helium Music Manager
Znajdź plik