• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o xrecode

xrecode to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez xrecode - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program xrecode jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy xrecode będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu xrecode.

Typy plików wspierane przez xrecode
AAC AC3 AIFF ALAC FLAC MP3 MPA MPC OGG TAK TTA WAV WMA
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą xrecode
AAC do AC3 AAC do AIFF AAC do FLAC AAC do M4A AAC do MP3 AAC do OGG AAC do WAV AAC do WMA AC3 do WMA AC3 do AAC AC3 do FLAC AC3 do M4A AC3 do MP3 AIFF do MP3 ALAC do MP3 ALAC do FLAC ALAC do WV APE do MP3 APE do AAC APE do FLAC APE do M4A APE do OGG APE do WAV APE do WV FLA do FLAC FLA do AAC FLA do AC3 FLA do APE FLA do MP3 FLA do OGG FLA do WAV FLA do WMA FLAC do MP3 FLAC do AAC FLAC do AC3 FLAC do ALAC FLAC do APE FLAC do FLA FLAC do M4A FLAC do OGG FLAC do WAV FLAC do WMA FLAC do WV M4A do AAC M4A do FLAC M4A do MP3 M4A do OGG M4A do WAV M4A do WMA M4A do WV MP2 do FLAC MP3 do AAC MP3 do FLA MP3 do FLAC MP3 do M4A MP3 do OGG MP3 do WAV MP3 do WMA MP3 do WV MPC do MP3 OGG do AAC OGG do APE OGG do FLA OGG do FLAC OGG do M4A OGG do MP3 OGG do WAV WAV do AAC WAV do FLAC WAV do M4A WAV do MP3 WAV do OGG WAV do WMA WMA do MP3 WMA do AAC WMA do AC3 WMA do FLA WMA do FLAC WMA do M4A WMA do OGG WMA do WAV WV do FLAC WV do AAC WV do MP3
Pobierz xrecode

Jeżeli potrzebujesz pobrać program xrecode, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania xrecode i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta xrecode - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta xrecode
Znajdź plik