• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku MP2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem MP2. Jeżeli chcesz otworzyć plik MP2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku MP2

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Sound File (MPEG-1 Layer II Audio Stream) Moving Picture Experts Group

Co to jest plik MP2?

Format audio wykorzystujący kompresję MPEG-1 Layer II w celu zmniejszenia rozmiaru pliku. Głównie zastępowany wszechobecnym formatem .MP3, ale nadal używany do cyfrowego nadawania radia i telewizji cyfrowej.

Standardowy format audio MPEG II obsługuje szybkość próbkowania 32, 44,1 i 48 kHz oraz szybkość bitów od 32 do 320 kb / s.

Format MP2 nie odnosi się do pliku wideo MPEG-2, który zazwyczaj ma rozszerzenie .MPG.

Jak otworzyć plik MP2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku MP2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi MP2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem MP2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik MP2

Inne problemy z plikiem MP2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem MP2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami MP2:

  • plik MP2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku MP2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik MP2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik
Możliwe konwersje pliku MP2
MP2 do FLAC