• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Adobe Media Encoder

Informacje o Adobe Media Encoder

Adobe Media Encoder to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Media Encoder - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Media Encoder jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Media Encoder będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Media Encoder.

Typy plików wspierane przez Adobe Media Encoder
AC3 AIF AIFF ASF ASND ASX DIB JFIF M1V M2A M2T M2V M4A MP2 MPA MPE MPGINDEX MPV
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Media Encoder
AC3 do M4A M1V do M2TS M1V do M4V M2T do M2TS M2T do M4V M2TS do M1V M2TS do M2P M2TS do MPE M2TS do MTS M4V do MTS M4V do M1V M4V do M2TS MPE do M2TS MTS do M2TS
Pobierz Adobe Media Encoder

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Media Encoder, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Media Encoder i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Media Encoder - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Media Encoder
Znajdź plik