• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LPDB

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LPDB. Jeżeli chcesz otworzyć plik LPDB, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LPDB

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Librarian Pro Database Format Koingo Software

Co to jest plik LPDB?

Plik danych utworzony przez bibliotekę Librarian Pro, program służący do organizowania osobistych bibliotek książek, oprogramowania, muzyki i filmów. Zawiera opisowe informacje o każdym elemencie, takim jak tytuł, gatunek, autor lub artysta, a także osobista ocena. Służy do przechowywania i aktualizowania osobistej bazy danych użytkownika.

Jak otworzyć plik LPDB?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LPDB jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LPDB z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LPDB którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LPDB

Inne problemy z plikiem LPDB

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LPDB nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LPDB:

  • plik LPDB którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LPDB z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LPDB nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik