• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku LOOV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem LOOV. Jeżeli chcesz otworzyć plik LOOV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku LOOV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Smadav Virus Definitions Format Smadsoft

Co to jest plik LOOV?

Baza definicji wirusów używanych przez Smadav (również "SmadAV"), indonezyjski program antywirusowy. Zawiera listę typów wirusów i jest odwoływany podczas skanowania plików w poszukiwaniu wirusów.

Główne definicje wirusów Smadav są zapisywane pod nazwą Smadav.Loov. Aktualizowanie tego pliku automatycznie aktualizuje bazę danych wirusów programu.

Jak otworzyć plik LOOV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku LOOV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi LOOV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem LOOV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik LOOV

Inne problemy z plikiem LOOV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem LOOV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami LOOV:

  • plik LOOV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku LOOV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik LOOV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik