• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku KZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem KZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik KZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku KZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
KuiaiZip Archive KuaiZip.com

Co to jest plik KZ?

Skompresowane archiwum utworzone przez KuaiZip, darmowy program do kompresji i dekompresji plików. Używa zastrzeżonego formatu, który może zwiększyć współczynnik kompresji od pięciu do trzydziestu procent w porównaniu ze standardową kompresją RAR i dziesięć procentami w porównaniu z kompresją .7Z.

Jak otworzyć plik KZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku KZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi KZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem KZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik KZ

Inne problemy z plikiem KZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem KZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami KZ:

  • plik KZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku KZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik KZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik